Par mums

VĒSTURE

ALG Cleaning uzsāka savu darbību 2008.gadā. ALG ir viena no pirmajām uzkopšanas kompanijām Latvijā, kas piedāvā uzkopšanas servisu viesnīcām, nodrošinot klientu ar nepieciešamo personālu, augstas kvalitātes uzkopšanas līdzekļiem un servisu. ALG nodarbina vairāk par 100 darbiniekiem. ALG Cleaning ir uzkopšanas tehnikas ražotāja “Numatic International” pārstāvis Latvijā, kas nodrošina videi draudzīgu tīrīšanas līdzekļu un novatorisku iekārtu izmantošanu. Specializējamies uzkopšanas servisā – viesnīcām, ofisiem, bankām, vestniecībām, pārtikas uzņēmumiem, pārtikas ražotnēm.

Sākot ar 2018. gada 13.februāri ALG Cleaning pievienojas starptautiskajai uzņēmumu grupai CIVINITY, kas sniedz nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pakalpojumus Baltijas valstīs, tādējādi paplašinota savu darbību Latvijā.

CIVINITY grupa ir starptautisks uzņēmums, kas piedāvā dažādus augstas kvalitātes pakalpojumus nekustamo objektu pārvaldības, uzturēšanas un apsaimniekošanas jomā Lietuvā, Latvijā. CIVINITY grupa Latvijā pārvalda namu apsaimniekošanas, administrēšanas un uzturēšanas uzņēmumus visā Latvijā: AS Hausmaster, SIA CS Komercserviss, SIA Jūrmalas Namsaimnieks, SIA Labo Namu Aģentūra, SIA Homemaster, SIA VBS serviss.

 

Plašāka informācija par CIVINITY atrodama ŠEIT

VĪZIJA

Tīrība mums visapkārt – mūsu vīzija par tīrām vannasistabām, mirdzošām virtuvēm skaisti saklātām gultām, spožām nopulētām mēbelēm un labi iztīrītiem paklājiem it visur. Mēs patiesi ticam, ka kavlitāte, profesionāli apmācīts personāls iztīrīs jūsu telpas pēc augstākajiem standartiem. Mēs esam godīgi un uzticami par katru mums uzticēto darbu. Izmantojot mūsu uzkrāto pieredzi mēs varam nodrošināt izcilu kvalitāti.

MŪSU MISIJA

Mūsu motto – “ALG tīra labāk” . Nodrošināt mūsu klientus ar augstas kvalitātes un efektīvas tīrīšanas risinājumiem neatkarīgi no telpu lieluma. Mēs vēlamies atbalstīt un pilveidot mūsu darbinieku zināšanas, lai panāktu drošu, tīru un pozitīvu darba vidi. ” Mēs vēlamies parādīt mūsu klientiem, ka cena un kvalitāte ir pieejama ik vienam, ja ven tiek izmantota atbilstoši tīrīšanas līdzekļi un profesionāla komanda! Jaunākās tehnoloģijas ļauj mums strādāt daudz ātrāk kas palielina efektivitāti.

VIDE

Mums rūp – daba un vide kurā dzīvojam . Tapēc mūsu uzņēmums izmanto videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus, tīrīšanas mašīnas ar zemu elektroenerģijas patēriņu un atbilstošus tehniskus risinājumus.

Mūsu klienti

Mūsu sadarbības partneri ir mūsu kvalitātes zīme